Find interim assignments
Professional area (0)
Position Group (0)
Region (0)
Sector (0)
Education (0)
Search
Geographical search
Geografisch Vinden
Find interim professionals
Region (0)
Sector (0)
Education (0)
Search
 
Puchasing & Logistics > Found interim professional(s) > Selected professional
 
Curriculum Vitae

Request contact details
 
Address By request   Rate per hour € 130
Postal code By request   Company name By request
City Haarlem   Nationality Nederlandse
Date of birth 25 Sep 72   Available
E-mail address By request   Hours per week 40
Telephone By request   VAR declaration VAR-WUO
Profile
By request
Ik ben een ervaren project- en operationeel manager. Mijn activiteiten richten zich op het effectief operationaliseren van strategische keuzes, het verhogen van de kwaliteit en productiviteit van werkprocessen en overdrachtsmomenten tussen front- en backoffice. Het aanzetten tot actief, klantgericht en probleemoplossend gedrag bij management en medewerkers zijn daar vanzelfsprekend onderdeel van.

Opdrachten voer ik uit met een resultaatgerichte aanpak en doeltreffende methoden. Het is mijn overtuiging dat blijvende resultaten worden bereikt met het richten van aandacht en energie van een team en het benutten en bundelen van de diverse competenties die in elk team aanwezig moeten zijn.

 

Education       Diploma
Arbeids- en Organisatie Psychologie UVA (Amsterdam) 1998 Phd / Postdoctoral Cancelled

 

Work experience
Jul 08 - present Heineken Nederland
  Project Performance Manager
 
  Tasks, responsibilities and results:
 
Begeleiding en coaching van projectmanagers op de lopende strategische projecten gericht op communicatie en marktintroductie van producten en online platforms. Inrichting van noodzakelijke bedrijfsprocessen voor beheer en activatie van deze platforms.
 
Doorvoeren van verdere professionalisering in aanpak van projecten en de onderlinge samenwerking tussen verschillende directies.
 
Jul 07 - Jul 08 Heineken Nederland
  Business Projectmanager
 
  Tasks, responsibilities and results:
 
Business projectmanager. Verantwoordelijk voor succesvolle implementatie van een kritische bedrijfsapplicatie bij de serviceorganisatie. Bijbehorende noodzakelijke verbeteringen doorgevoerd in werkproces en de werkwijze van medewerkers. De samenwerking tussen backoffice en frontoffice verbeterd.
 
May 06 - Jul 07 Het Nederlandse Rode Kruis
  Projectmanager (gedetacheerd)
 
  Tasks, responsibilities and results:
 
Het verhogen van de doelmatigheid en optimaliseren van de onderlinge samenwerking tussen het Landelijk Bureau en de plaatselijke afdelingen. Implementatie van operationele prestatie-indicatoren tot op teamniveau. Dagelijks gesprekspartner van de algemeen directeur.
 
Jul 05 - May 06 Achmea Pensioenen
  Projectmanager (gedetacheerd)
 
  Tasks, responsibilities and results:
 
Inrichten en aansturen van een afdeling (15 FTE) verantwoordelijk voor de verbetering van de klanttevredenheid en stroomlijnen van interne processen. Het gefaseerd doorvoeren van de beoogde targets voor het middenkader. Wekelijkse rapportage en voortgangsbespreking met de directievoorzitter.
 
Nov 00 - Jul 05 Principal
  Projectmanager / MT-lid
 
  Tasks, responsibilities and results:
 
Principal is gespecialiseerd in het optimaliseren van bedrijfsprocessen bij grote, veelal beursgenoteerde organisaties. Doel: het realiseren van een meetbare productiviteitsverhoging middels een projectmatige implementatie van procesverbeteringen en bijbehorende actieve, hands-on managementstijl.
 
Strategieontwikkeling en operationaliseren van strategie en beleid. Implementatie en inrichting van bedrijfsprocessen. Focus op operational excellence (efficiënte inzet van de beschikbare medewerkers en bedrijfsmiddelen, overdrachtsmomenten lijn-staf, klantgerichtheid en commerciële slagkracht)
 
Uitvoeren van analyses en quick scans op de effectiviteit van operationele werkprocessen en de aansluiting van organisatiestructuur op strategie. Dagelijks coachen en adviseren van hoger management en directie in hun rol als eindverantwoordelijke voor de realisatie van hun operationele jaartargets.
 
Ruime ervaring opgebouwd in procesbegeleiding, coaching, training en (strategische) adviesvaardigheden. Tevens in het aansturen van consultants bij hun dagelijkse uitvoerende werkzaamheden.
 
Languages
Dutch Native language
English Good
French Basic

 

IT Skills
Office Excellent Word, Powerpoint, Excel
Projectmanagement Excellent Microsoft Projects

 

Specialist skills
Specialist en ruime ervaring in het vlottrekken en opstrakken van vastgelopen (complexe) projecten en werkprocessen. Ik leg daarbij focus op de interactie tussen project(management) en beslissers (stuurgroepen) en pro-actief probleemoplossend gedrag van het betrokken lijnmanagement (of het uitblijven daarvan). Ik hanteer daarbij praktische en in de praktijk bewezen methodieken en maak gebruik van organisatie-eigen middelen, processen en techniek.

 

Other
Sterke interesse in intermenselijk gedrag, effectieve samenwerking en (personeels)ontwikkeling. Conflicthantering is daar een vanzelfsprekend onderdeel van.

Hardlopen, duiken, buitensporten, natuur.