Trainer-Coach & Adviseur Ontwikkeling Burgerzaken

  • Region:
    Overijssel, Gelderland
  • Indication hourly rate:
    not mentioned
  • Level of education:
    Not mentioned
  • Sector:
    Not for profit: Overheid
  • Location:
    Ede
  • Duration in months:
    not mentioned
  • Hours per week:
    not mentioned
  • Last update:
    19 June 2025
   Training & Management Development

Opleidingen













Ervaring






5 jaar ervaring in de afgelopen 7 jaar als adviseur burgerzaken bij een of meerdere gemeenten of 7 jaar ervaring in de afgelopen 10 jaar met burgerzaken bij een of meerdere gemeenten;
Ervaring
met coachen en trainen van vakspecialisten;
Ervaring
met iBurgerzaken (Benoem duidelijk waar deze is opgedaan);
Ervaring
als projectleider verkiezingen bij een of meerdere gemeenten (Benoem dit duidelijk in het cv, inclusief verkiezingsprojecten). (wens)
Ervaring
met het ontwikkelen en uitvoeren van opleidingsmodules. (wens) De kandidaat stelt zich voor in een korte (persoonlijke) motivatie en waarom deze geschikt is voor deze opdracht. De motivatie dient geschreven te zijn door de kandidaat zelf.










Skills













Kwalificaties






De opdracht wordt zelfstandig uitgevoerd, zonder directe aansturing; Actieve aanwezigheid op locatie in Ede is vereist; Samenwerking vindt plaats met teamleider en projectleider Kwaliteit & Procedures; Resultaten worden SMART en aantoonbaar vastgelegd; De opdrachtnemer draagt zorg voor overdraagbare documentatie en kennisborging.

No data known